Cu multă tristeţe am primit vestea plecării la cele veșnice a doctorului Ioan Corduneanu, șeful DSVSA Suceava. Ne amintim cu plăcere de perioada când domnia sa a profesat ani la rând la Rădășeni ca medic veterinar, mu ...
![Mesaj de condoleanțe adresat familiei Corduneanu](https://www.comunaradaseni.ro/wp-content/uploads/2018/03/medic-ioan-corduneanu-745x450.jpg)
Cu multă tristeţe am primit vestea plecării la cele veșnice a doctorului Ioan Corduneanu, șeful DSVSA Suceava. Ne amintim cu plăcere de perioada când domnia sa a profesat ani la rând la Rădășeni ca medic veterinar, mu ...