Săptămâna trecută primarul Neculai Perju s-a aflat pentru patru zile la Bruxelles. Edilul comunei Rădășeni a făcut parte din delegația celor 24 de primari liberali din județul Suceava care au purtat discuții la Parlament ...
![Primarul Neculai Perju s-a aflat în vizită de lucru la Parlamentul European din Bruxelles](https://www.comunaradaseni.ro/wp-content/uploads/2017/06/primari-liberali-parlamentul-european-745x450.jpg)
Săptămâna trecută primarul Neculai Perju s-a aflat pentru patru zile la Bruxelles. Edilul comunei Rădășeni a făcut parte din delegația celor 24 de primari liberali din județul Suceava care au purtat discuții la Parlament ...