Primarul Neculai Perju și viceprimarul Maricica Păun au fost prezenți vineri, 30 septembrie, la deschiderea Târgului de toamnă ”Produs în Bucovina”. Șeful administrației locale s-a întâlnit la standurile producători ...
![Administrația locală susține întreprinzătorii din domeniul pomicol care activează în comuna Rădășeni](https://www.comunaradaseni.ro/wp-content/uploads/2016/09/targ-de-toamna-produs-in-bucovina-7-745x450.jpg)
Primarul Neculai Perju și viceprimarul Maricica Păun au fost prezenți vineri, 30 septembrie, la deschiderea Târgului de toamnă ”Produs în Bucovina”. Șeful administrației locale s-a întâlnit la standurile producători ...