Reprezentanții administrației locale au fost prezenți la deschiderea Târgului de toamnă ”Produs în Bucovina”. Printre expozanți se află și producători de mere din comuna Rădășeni. Primarul Neculai Perju și vicepr ...
![Producătorii din Rădășeni sunt prezenți la Târgul de toamnă ”Produs în Bucovina” de la Suceava](https://www.comunaradaseni.ro/wp-content/uploads/2016/09/targ-de-toamna-produs-in-bucovina-1-745x450.jpg)
Reprezentanții administrației locale au fost prezenți la deschiderea Târgului de toamnă ”Produs în Bucovina”. Printre expozanți se află și producători de mere din comuna Rădășeni. Primarul Neculai Perju și vicepr ...