Neculai Perju și-a preluat cel de-al doilea mandat de primar al comunei Rădășeni. Validarea în funcție a avut loc astăzi, 22 iunie, în urma confirmării rezultatului de la scrutinul din 5 iunie 2016. Ședința prin care s-a ...
![Neculai Perju și-a început al doilea mandat de primar](https://www.comunaradaseni.ro/wp-content/uploads/2016/06/primaria-radaseni-2016-55-745x450.jpg)
Neculai Perju și-a preluat cel de-al doilea mandat de primar al comunei Rădășeni. Validarea în funcție a avut loc astăzi, 22 iunie, în urma confirmării rezultatului de la scrutinul din 5 iunie 2016. Ședința prin care s-a ...